/Zawodnicy Wenecji Pułtusk z pucharami

Zawodnicy Wenecji Pułtusk z pucharami

Dzisiaj w Pułtusku na Popławach w hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 odbył się mecz Wenecji Pułtusk z drużyną Futsal Świecie. Gondolierom tym razem nie udało się pokonać wymagającego rywala, ale mimo to nie zabrakło dzisiaj pozytywnych emocji.

Należy podkreślić, że Wenecja uległa bardzo mocnej drużynie. Futsal Świecie występuje na parkietach pierwszoligowych drugi rok. Ostatni sezon jej zawodnicy zakończyli na trzecim miejscu, praktycznie do końca walcząc o awans do ekstraklasy. W tym sezonie prezentują bardzo wysoki poziom i są na dobrej drodze do awansu.

Przed dzisiejszym meczem na drużynę z Pułtuska czekało kilka niespodzianek. Nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów za I miejsce w II lidze i awans do wyższej ligi. Pierwsze trofeum powędrowało do drużyny od Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Wręczyli go p. Artur Kolator i p. Kajetan Listkiewicz. Następnie zawodnicy otrzymali paterę od Ciechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej, którą wręczył p. Waldemar Trochiumiuk. Wenecja Pułtusk od dzisiaj ma w swojej kolekcji jeszcze jedno trofeum. Puchar od Polskiego Związku Piłki Nożnej przekazał p. Tomasz Aftański.

Kibice przygotowali również niespodziankę dla Bartosza Janiszewskiego, kapitana Wenecji Pułtusk. Wręczyli mu statuetkę za tytuł Króla Strzelców II ligi.

Fot. Paweł Grąbczewski