/Mocne wejście Wenecji Pułtusk do I Ligi Futsalu! [Transmisja Live]

Mocne wejście Wenecji Pułtusk do I Ligi Futsalu! [Transmisja Live]

Rozpoczęły się rozgrywki w I Lidze Futsalu. Wenecja Pułtusk właśnie zakończyła swój pierwszy mecz. Drużyna z naszego miasta wyruszyła aż nad morze, żeby zmierzyć się z AZS UG Gdańsk. Piłkarskie starcie zakończyło się remisem. To bardzo udane otwarcie sezonu i dobra zapowiedź przed kolejnymi spotkaniami. Drużyna z Gdańska jest bardzo wymagającym przeciwnikiem. W poprzednim sezonie gdańszczanie byli o włos od awansu do ekstraklasy, ostatecznie zajęli 2 miejsce w tabeli.

Bramki dla Wenecji w dzisiejszym spotkaniu zdobyli: 2 x Bartosz Januszewski, Patryk Kamiński, Mateusz Olczak, Bartłomiej Gołasiewicz.

Cały mecz można obejrzeć tutaj:

Warto wspomnieć, że za naszą drużyną nad morze podążyła grupa kibiców z Pułtuska, którym należą się brawa za determinację.

fot. Paweł Grąbczewski