/Koncert Spoko Loko za nami. Co następne? – pytamy mieszkańców

Koncert Spoko Loko za nami. Co następne? – pytamy mieszkańców

Równo dwa miesiące temu, w niedzielne popołudnie (23 lipca br.) w amfiteatrze Domu Polonii w Pułtusku odbył się pierwszy Wakacyjny Koncert Pułtusknews. Koncert został zorganizowany przy współpracy z pułtuskimi firmami i instytucjami, zgromadził sporą widownię a oprócz widowiska na scenie, uczestników czekały liczne atrakcje.  W relacji zdjęciowej wracamy do tamtych chwil a do mieszkańców Pułtuska kierujemy pytanie – kogo chcieliby zobaczyć na scenie w przyszłym roku?

Co prawda minęło zaledwie osiem tygodni od Wakacyjnego Koncertu Pułtusknews ale już teraz chcielibyśmy wiedzieć, kogo mieszkańcy chcą zobaczyć w Pułtusku w kolejnej edycji tego wydarzenia. Należy bowiem odpowiednio wcześniej wybrać termin, zarezerwować miejsce oraz zespół i dopilnować kilku innych szczegółów, aby wszystko udało się ,,dopiąć na ostatni guzik”.

Chcemy poznać Państwa opinię. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu uda się nam zorganizować wydarzenie, które ponownie zainteresuje i przyciągnie liczne grono mieszkańców regionu. Miniona edycja to koncert dla dzieci i nie ukrywamy, że w tej konwencji chcielibyśmy pozostać jeszcze w przyszłym roku. Nie zapadły jednak żadne wiążące decyzje, więc wybór należy do Państwa.

Swoje propozycje możecie Państwo przedstawiać w komentarzach na Facebooku, pisząc do nas na massengera bądź wysyłając e-mail na adres redakcja@pultusk.news.

Zachęcamy do kontaktu również tych, którzy chcieliby w przyszłym roku włączyć się w organizację koncertu (firmy, instytucje, organizacje). Jesteśmy otwarci na współpracę.

To dobry moment, aby jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy wsparli organizację koncertu Spoko Loko a ich loga widnieją na plakacie. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie.

Redakcja Pułtusknews

Fotorelacja z Wakacyjnego Koncertu Pułtusknews 2023 :