/Beata Szydło na spotkaniu w Pułtusku [FOTO]

Beata Szydło na spotkaniu w Pułtusku [FOTO]

We wtorkowy wieczór do Pułtuska z kolejną wizytą zawitała Poseł do Parlamentu Europejskiego, premier Beata Szydło. Spotkanie otwarte odbyło się na zaproszenie ministra Henryka Kowalczyka. Do sali maneż Domu Polonii w Pułtusku przybyło wielu pułtuszczan.

Europoseł Szydło wspólnie z ministrem Kowalczykiem na spotkanie przyjechali autokarem, w towarzystwie młodych sympatyków w koszulkach z logiem Prawa i Sprawiedliwości.

O czym mówiono na spotkaniu w Pułtusku? Pierwsza głos zabrała Pani Premier, następnie wypowiedzi uzupełnił minister Kowalczyk.

Tak poseł ziemii pułtuskiej relacjonuje spotkanie na swoim Facebooku:

,,O sprawach kluczowych dla bezpieczeństwa i dobrobytu Polaków” pod tym hasłem razem z premier Beata Szydło, poseł do Parlamentu Europejskiego, spotkaliśmy się z mieszkańcami regionu w Domu Polonii w Pułtusku. Rozmawialiśmy o przyszłości Polski, o priorytetach rządu Prawo i Sprawiedliwość, którymi są rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju, a także bezpieczeństwo i wzmacnianie polskiej armii. Mówiliśmy o poszerzeniu programów społecznych takich jak Rodzina 800 plus, darmowe leki dla seniorów 65 plus oraz dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia.

Przez ostatnie lata mamy takie tempo rozwoju gospodarczego, że może w latach 2026-27 dogonimy przeciętne kraje Unii Europejskiej, a w roku 2033 dogonimy Niemcy.

Zachęcaliśmy również do udziału w referendum, które odbędzie się 15 października razem wyborami parlamentarnymi, w sprawie prywatyzacji, migracji, wieku emerytalnego i muru na granicy z Białorusią.

Raz jeszcze dziękuję za wtorkowe spotkanie i za tak liczne przybycie mieszkańców powiatu pułtuskiego i okolicznych mieszkańców.

– pisze Henryk Kowalczyk na swoim Facebooku

Na zakończenie spotkania przyszedł czas na pytania od publiczności. Każdy kto chciał, mógł wejść na spotkanie i skorzystać z możliwości zadania pytania o nurtujące dla siebie sprawy. Z takiej możliwości skorzystało kilku uczestników.

Po spotkaniu wiele osób ruszyło po zdjęcie z premier Szydło i ministrem Kowalczykiem.

Spotkanie było relacjonowane m.in. przez stacje TVN 24, Polsat News, TVP Info, Telewizja Republika, TVP 3 Warszawa oraz lokalne portale internetowe.

FOTORELACJA Pułtusk.news: