/[FOTO] TAK WYGLĄDA NOWA KOMENDA POLICJI W PUŁTUSKU

[FOTO] TAK WYGLĄDA NOWA KOMENDA POLICJI W PUŁTUSKU

Już jutro odbędzie się oficjalna uroczystość otwarcia nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. W przeddzień niezwykle podniosłego wydarzenia, które zapisze się na kartach dziejów Pułtuska, sierż. Renata Soból w imieniu Komendanta podinsp. Pawła Antośkiewicza zaprosiła przedstawicieli mediów na spacer po nowej komendzie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.

12 maja (piątek) po oficjalnej części uroczystości otwarcia nowej Komendy, policjanci zapraszają do zwiedzenia budynku oraz na piknik rodzinny, podczas którego będzie można odwiedzić stoiska edukacyjno – profilaktyczne, na których wręczane będą policyjne gadżety. Atrakcją tego spotkania będzie pokaz psów służbowych, pokaz przygotowany przez policjantów z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Radomiu. Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Płocku poprowadzą pokaz musztry, który przedstawią uczniowie L.O. „Feniks” w Pułtusku.

Budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku została rozpoczęta w 2021 roku. Po wielu latach oczekiwań, na oczach policjantów i mieszkańców powiatu wznosił się nowoczesny budynek, przyjazny osobom niepełnosprawnym. Zapewni on policjantom komfortowe warunki pracy, ale przede wszystkim pozwoli na godne przyjęcie osób potrzebujących pomocy Policji.

KPP Pułtusk

Siedziba pułtuskich policjantów zaprojektowana jest w kształcie litery H i składa się z dwóch kondygnacji naziemnych – parteru i jednego piętra. W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a także sale odpraw, sala pamięci, nowoczesna strzelnica oraz magazyny i pomieszczenia techniczne. 

KPP Pułtusk

Serdecznie dziękujemy osobom, które poświeciły swój czas i oprowadziły nas po nowej Komendzie Policji. Podziękowania składamy na ręce: Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku podinsp. Pawła Antośkiewicza, I Zastępcy Komendanta mł. insp. Sławomira Żelechowskiego, sierz. Renaty Soból, mł. asp. Anny Kowalczyk, Naczelnika Wydziału Prewencji asp. sztab. Rafała Kwiatkowskiego oraz Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego komisarza Wiesława Rupińskiego.

Redakcja Pułtusk News

Służba w Policji bywa niezwykle trudna i niebezpieczna. Funkcjonariusze, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo zasługują na najlepsze warunki pracy. W nowym budynku jest wiele pomieszczeń, które znacznie polepszą te warunki pracy, jak również poziom obsługi interesantów. Życzymy aby służba w nowym miejscu pracy przynosiła wiele satysfakcji i była zawsze źródłem społecznego uznania i szacunku.

FOTORELACJA:

Opr. www.pultusk.news na podstawie informacji sierż. Renaty Soból oraz własne. Foto www.pultusk.news