/URSZULA MADEJA FINALISTKĄ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO !

URSZULA MADEJA FINALISTKĄ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO !

Uczennica pułtuskiej “dwójki” jest mistrzem języka angielskiego. Można tak śmiało powiedzieć, gdyż jest finalistką konkursu Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów.

O sukcesie uczennicy klasy VIII Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku informuje na swoim profilu społecznościowym dyrektor tej placówki oświatowej Krystyna Estkowska.

Pierwszeństwo w przyjęciu do wymarzonej szkoły i zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty z jęz. angielskiego wywalczyła sobie ULA MADEJA uczennica ,,dwójki” pokonując wszystkie etapy konkursu kuratoryjnego Mazowieckiego Kuratora Oświaty z jęz.angielskiego oraz Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów !

Krystyna Estkowska – dyrektor ZS nr 2 w Pułtusku

Do wieloetapowej Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów przystąpiło w sumie z pułtuskiej “dwójki” i przechodziło kolejne etapy troje uczniów: Nikodem Grabowski, Piotr Kępczyński oraz Urszula Madeja.

Gratulujemy uczniom wiedzy i wytrwałości a finalistce konkursów językowych dotychczasowych osiągnięć. Życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: www.zs2pultusk.pl / profil Facebook /