/Komplet zwycięstw drużyn FUKS PUŁTUSK

Komplet zwycięstw drużyn FUKS PUŁTUSK

FUKSiarki niezależnie od kategorii wiekowej cieszyły swoich kibiców znakomicie rozegranymi meczami.

Seniorki IV liga mazowiecka

Weekend zakończyły seniorki, które przywiozły z niewygodnego terenu trzy punkty pokonując w niedzielnym spotkaniu Świt Barcząca. Debiut w tym meczu zaliczyła Maja Makowska występująca na co dzień w drużynie trampkarek. Bramki strzelały: Młodzianowska (as. Waśniewska S.), Waśniewska S. (bezpośrednio z rzutu wolnego), Bazydło (as. Zawadka)

Świt Barcząca 2:3 BRIX PUŁTUSK

BRIX zagrał w składzie: Rola, Zawadka, Składanek, Młodzianowska, Sadolewska, Stępkowska, Stawicka, Waśniewska S., Makowska N., Skolimowska, Bazydło, Zaremba, Makowska M., Rosiak, Wojtasiewicz, Tetwejer N., Szymańska

Trener Łukasz Załęski

Trampkarki II liga okręgowa

Dzień wcześniej na boisko w Makowie wybiegły młodsze koleżanki, które zaprezentowały się równie dobrze. Dziewczyny od początku zdominowały gospodarzy i mimo straconej bramki wyszły na prowadzenie.

Makowianka 2:4 FUKS PUŁTUSK

FUKS zagrał w składzie: Chimkowska, Żuk, Kamińska, Śliwińska, Horn, Krawczyk, Makowska, Czarnecka, Ziółek, Pikora, Oleś

Trenerzy: Łukasz Załęski, Szymon Boligłowa

Orliczki Liga okręgowa

Drugi mecz ligowy naszych orliczek i po raz kolejny ogromne emocje. Tym razem dziewczynom przyszło zmierzyć się przed własną publicznością z drużyną Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk. Licznie przybyli kibice na pewno mogli być usatysfakcjonowani oglądając dzisiejszy pojedynek. Byli świadkami kilkunastu bramek, wielu sytuacji bramkowych, pojedynków 1×1 ale również dobrze przemyślanych i skutecznie rozegranych akcji. FUKSIARY w tak trudnych meczach potrafią grać ambitnie i z charakterem.

FUKS PUŁTUSK zdobył w tym meczu, aż 8 bramek. To już 18 strzelonych goli w dwóch pierwszych ligowych meczach. Niesamowity debiut drużyny.

FUKS zagrał w składzie: Dziubińska K., Robaczek P., Groszkowska O., Nalewajk A., Zagata M., Ambroch M., Szcześniak Ł., Misiurska H., Twardowska K., Modelska A., Matusiak  M., Nizielska L.

Trenerzy: Monika Brzozowska, Szymon Boligłowa

Drużyny FUKS PUŁTUSK wspiera Miasto i Gmina Pułtusk oraz Drogi i Mosty, BRIX, Isbud, Polmlek, Agami, Aquick

Zapraszamy na treningi dziewczęta i kobiety w każdym wieku. Informacje u trenerów:

Łukasz Załęski tel. 507 766 928
Monika Brzozowska 509 266 788

Tekst i Foto: Łukasz Załęski FUKS Pułtusk