/Dziś wyjątkowe wydarzenie dla dzieci! Wstęp wolny. Sprawdź szczegóły w artykule

Dziś wyjątkowe wydarzenie dla dzieci! Wstęp wolny. Sprawdź szczegóły w artykule

Już dziś wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Dom Polonii w Pułtusku oraz partnerów. ,,Spotkanie ze sztuką- spróbuj z nami ożywić bajki!”- taką nazwę nosi tegoroczna edycja Spotkań ze sztuką dla dzieci.

Każdy może wziąć w nim udział. Organizatorzy przy udziale firmy zajmującej się animacją dla dzieci ,,Kropka I Kreska. Akademia pomysłowców – wytwórnia marzeń.” oraz lokalnych partnerów, firm Irmark i Helen Green zapewnili bezpłatny udział w wydarzeniu. Każdy kto przyjdzie dziś (26.03.23r.) o godz. 15:30 do Sali Maneż, będzie mógł wziąć przenieść się w krainę bajek.

Co będzie w programie?

Przede wszystkim spektakl teatralny pt. ,,Księżniczka na ziarnku grochu”, warsztaty teatralne i słodki poczęstunek.

Szczegóły dotyczące wydarzenia na sowim Facebooku opisują organizatorzy:

Już dziś wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Dom Polonii w Pułtusku oraz partnerów. ,,Spotkanie ze sztuką- spróbuj z nami ożywić bajki!”- taką nazwę nosi tegoroczna edycja wydarzenia dla dzieci.

Zanim rozpoczniemy wspólną zabawę, kilka zdań na temat aktorów “Teatru lalkowego Bajka”?. Są nimi Ewa Kutrowska i Grzegorz Szypka. Artyści od ponad ćwierć wieku popularyzują sztukę teatru wśród najmłodszej widowni!

Za każdym razem, w trakcie spotkań z bajką młodzi Widzowie przeżywają zarówno radość ? jak i smutek ?, cieszą się wcielając się w role bohaterów, a morał wyłaniający się tuż za rogiem każdej bajki, sprawia, że serca Najmłodszych napełniane są szczęściem i nowymi rozwiązaniami na każdy smutek… ??

Spotkania z “Teatrzykiem lalkowym Bajka” to wyjątkowe, niezapomniane chwile zarówno dla Małych jak i dla Dużych… ☺️
Aktorzy wykorzystują różnorodne techniki teatralne: żywy plan, marionetki stolikowe i kukły żyworękie.
Oczywiście za każdym razem, aby ożywić bajkę, zapraszane są do udziału w sposób interaktywny Dzieci…

Zatem zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy, niech bajka pt. “Księżniczka na ziarnku grochu”? ?na długo pozostanie w Waszej pamięci, bowiem nie zabraknie wysokich emocji, radości i nowych możliwości…

Dopełnieniem teatrzyku i przeżyć doznanych w takcie spektaklu, niech staną się Warsztaty Teatralne z wykorzystaniem elementów DRAMY prowadzone przez Kropka I Kreska. Akademia pomysłowców – wytwórnia marzeń. ?

Wszystkie Małe Księżniczki ? dowiedzą się jak należy pokłonić się – przywitać na dworze królewskim, a Rycerze ⚔️ spróbują swoich sił w szrankach ze Smokiem… Najwytrwalsi przejdą przez korytarz śmiechu, aby zdobyć ogon Smoka, a Księżniczki określą, czy każdy “GROCH” jest taki twardy, jak o nim mówią, czy może jednak potrafi przynieść szczęście i spełnienie marzeń…

ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ! (26 marca br. godz 15:30- Sala Maneż Domu Polonii w Pułtusku) Wstęp wolny!

źródło: Facebook Hotel Zamek Pułtusk- Dom Polonii

fot. Zdjęcie poglądowe- wydarzenia dla dzieci organizowane przez Dom Polonii w Pułtusku w poprzednich latach.