/Tragiczny wypadek. Nieumyślnie przejechał 2-letnie dziecko i kobietę

Tragiczny wypadek. Nieumyślnie przejechał 2-letnie dziecko i kobietę

W Zatorach doszło dzisiaj do nieszczęśliwego wypadku, który mógł skończyć się tragicznie. Operator ładowarki najechał na kobietę i prawdopodobnie potrącił jej 2-letnie dziecko.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że dziecko nie doznało obrażeń zagrażających życiu. Zostało prawdopodobnie potrącone przez pojazd. Kobieta doznała poważnych obrażeń, gdyż dostała się pod koła pojazdu, jednak na chwilę obecną nie są znane szczegóły. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że poszkodowani to wnuczek i synowa operatora ładowarki.

Na miejscu pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, którzy prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.

Apelujemy o ostrożność podczas prac, gdyż czasami kierowca czy to maszyny rolniczej, budowlanej lub samochodu ma ograniczoną widoczność, lub nie jest w stanie zareagować na czas.

AKTUALIZACJA godz. 13:00:

MATKA RATOWAŁ ŻYCIE DZIECKA

Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to nieprzewidziany wypadek.

Mężczyzna pracował na terenie swojej działki. Dziecko jeździło na rowerku. Zjeżdżało z małej górki, nasypu. W nieoczekiwanym momencie dziecko wjeżdżało w kierunku pracującej ładowarki, co zauważyła matka, która rzuciła się na ratunek syna. Uchroniła swoje dziecko przed najechaniem pojazdu jednak sama znalazła się pod pojazdem.

Kobieta, która ratowała życie dziecka przytomna, z uszkodzeniami ciała została zabrana przez karetkę do szpitala. Mamy nadzieję, że obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu i szybko wróci do zdrowia.

Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia i do synka, któremu uratowała życie.