/WYPRZEDZANIE ZAKOŃCZYŁ W ROWIE

WYPRZEDZANIE ZAKOŃCZYŁ W ROWIE

Próbował wyprzedzić pojazd jadący przed nim… Skończyło się zderzeniem dwóch pojazdów i działaniami straży pożarnej, Zespołu Ratownictwa Medycznego i Policji.

W piątek 13 stycznia strażacy dwukrotnie wzywani byli do zderzenia aut na drodze nr. 620 w Prusinowicach. Do pierwszego wypadku doszło nad ranem, bus uderzył w samochód osobowy. Szczegóły w artykule – link poniżej

Kolejne zdarzenie drogowe miało miejsce w godzinach popołudniowych o czym strażacy z OSP Świercze, którzy wraz ze strażakami z Pułtuska działali na miejscu, informują na profilu Facebook.

Jak informują strażacy OSP Świercze kierowca prowadzący samochód osobowy w trakcie wyprzedzania uderzył w pickupa wykonującego manewr skręcania. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Nasze czynności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i kierowaniu ruchem. Działania prowadzone na miejscu zakończyliśmy po godzinie.

informuje OSP Świercze


Na miejscu zdarzenia działania prowadził 1 zastęp strażaków z OSP Świercze, 1 zastęp z JRG Pułtusk, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Opr. na podstawie inf o foto OSP Świercze Facebook


MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

49-LETNI PUŁTUSZCZANIN ZATRZYMANY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW
Policjanci „patrolówki” zatrzymali 49-letniego mieszkańca Pułtuska. Przy mężczyźnie znaleźli narkotyki. Właścicielowi zabronionych …
Wiemy, ile mandatów wystawiła pułtuska Straż Miejska w 2022r.?
Podczas Sesji Rady Miejskiej w Pułtusku, 29 marca br. Burmistrz Wojciech Gregorczyk …