/Kolejne zwycięstwo Wenecji Pułtusk!

Kolejne zwycięstwo Wenecji Pułtusk!

W sobotę (13 listopada 2022r.) o godz. 16.00 w Hali Sportowej w Zduńskiej Woli Wenecja Pułtusk rozegrała spotkanie w ramach 4 kolejki II ligi futsalu.

Pułtuszczanie po ciężkim boju zwyciężyli 7:5 z zespołem Gatta Zduńska Wola. To było bardzo trudne spotkanie, o czym w wypowiedzi dla naszego portalu informuje Bartosz Kaput- Bramkarz Wenecji Pułtusk:

,,Mimo trudnego początku, gdzie przegrywaliśmy 1:3, udało nam się opanować emocje i do szatni zeszliśmy z wynikiem 3:3. Po przerwie narzuciliśmy swój rytm gry, zdominowaliśmy przeciwnika co pozwoliło nam zwyciężyć 7:5. Jesteśmy bardzo zmobilizowani na kolejne mecze i serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania.’’

– Bartosz Kaput- bramkarz Wenecji Pułtusk

Przypomnijmy, że dzisiejsi rywale Wenecji, tzw. ,,Kocury” to zespół, który przez długie lata występował na najwyższym poziomie rozgrywkowym, czyli w Futsal Ekstraklasie, a w sezonie 2015/2016 zdobył tytuł Mistrza Polski. Przez sezony 2016/2017, 2017/2018 klub ze Zduńskiej Woli był wicemistrzem Polski, w sezonie 2019/2020 został brązowym medalistą i… 2021 Gatta Active Zduńska Wola zostaje wycofana z rozgrywek!

Więcej o naszych dzisiejszych rywalach pisaliśmy w artykule: https://pultusk.news/2022/11/09/byly-mistrz-polski-kolejnym-rywalem-wenecji/

Bramki dla Wenecji zdobyli:

– Patryk Kamiński x2

– Bartłomiej Gołasiewicz x2

– Bartosz Januszewski x2

– Kacper Wanielista x1

Dodatkwo informujemy, że wczoraj, równolegle odbył się mecz Nowe Technologie Różyca – Constract II Lubawa, który zakończył się wynikiem 8:5 co znacznie poprawia sytuacje Wenecji w tabeli rozgrywek II Ligi Futsalu.

Aktualna tabela II Ligi Futsalu

Gratulujemy zespołowi i do zobaczenia w najbliższą niedzielę w Hali PSP nr 2 w Pułtusku, gdzie będziemy relacjonować spotkanie z AZS SGGW Warszawa.