/Radny obdarował GRH 13 pp. ,,Dziękujemy przyjacielu Adamie”

Radny obdarował GRH 13 pp. ,,Dziękujemy przyjacielu Adamie”

,,Serdecznie dziękujemy za kolejne wsparcie przyjacielu Adamie.” w swoim wpisie na Facebooku dziękują członkowie Grupy Rekonstrukcji Historycznej 13 Pułku Piechoty w Pułtusku.

Radny Adam Maicki postanowił wspomóc jedną z prężniej działających grup w Pułtusku. Tym razem postanowił ufundować namiot, który dotychczas GRH musiało wypożyczać.

Ciekawa propozycja ze strony GRH pada również pod koniec wpisu.

Jak możemy przeczytać we wpisie na Facebooku 13 Pułku Piechoty- Pułtusk:

Dzień 31 października przed II wojną był dniem obchodów święta 13 pułku piechoty. Naszą Pułtuską GRH 13 pp która kultywuje tradycje 13 pułku spotkała miła niespodzianka ze strony naszego sympatyka GRH radnego Adama Maickiego, który przekazał ufundowany namiot do kuchni polowej służący do przygotowywania artykułów spożywczych do gotowania. Już teraz nie będziemy musieli wypożyczać podczas pikników gdy gotujemy grochówkę. Serdecznie dziękujemy za kolejne wsparcie przyjacielu Adamie. Myślę że w przyszłym roku podczas pikniku, radni wystawią 6 osobową obsadę i ugotują pod tym namiotem grochówkę dla mieszkańców Miasta. Oczywiście kuchnię wystawimy i wyznaczę ze swojej strony starszego kucharza do nadzoru, a zapisy chętnnych od jutra przyjmuję.
Jeszcze raz dzięki w imieniu całej GRH.”

źródło: Facebook 13 Pułku Piechoty- Pułtusk