Data publikacji: 26 wrz 2022
NAUCZYCIELKI Z "RUSZKOWSKIEGO" WŚRÓD NAJLEPSZYCH NA MAZOWSZU
Dorota Sobocińska i Anna Świerczewska - nauczycielki Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego-Liceum Ogólnokształcącego w Pułtusku nagrodzone w konkursie województwa mazowieckiego "Opiekun Stypendysty Roku".
By docenić pracę najlepszych nauczycieli, samorząd województwa organizuje konkurs „Opiekun Stypendysty Roku”. W jego ramach wyróżniani są nauczyciele, którzy opiekują się nagrodzonymi w mazowieckim programie stypendialnym dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Tym razem wyróżnionych zostało 23 pedagogów z całego Mazowsza. 22 września br. w siedzibie MSCDN w Warszawie laureaci odebrali nagrody z rąk członkini zarządu województwa Elżbiety Lanc.
Nagrody nauczycielom przyznano już po raz piąty. To sposób na docenienie ich pracy i zaangażowania.
Najlepsi nauczyciele zostali wyłonieni spośród pedagogów, którzy sprawowali w minionym roku szkolnym opiekę dydaktyczną nad stypendystami realizującymi projekty edukacyjne w ramach prowadzonego przez samorząd województwa „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”. Nauczyciele otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 4 tys. zł.
Lista nagrodzonych nauczycieli:
Rejon ciechanowski
1. Mirosław Łabanowski – Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie
2. Urszula Rembecka – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kuligowskiego w Szreńsku
3. Dorota Sobocińska- Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego- Liceum Ogólnokształcące w Pułtusku
4. Anna Świerczewska – Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego- Liceum Ogólnokształcące w Pułtusku
5. Aleksandra Borzęcka – Szkoła Podstawowa im. Jana Brodeckiego w Baboszewie
Rejon ostrołęcki
1. Iwona Majewska – Szkoła Podstawowa im. 18 Piechoty Ziemi Łomżyńskiej w Andrzejewie
2. Izabela Żyłowska – Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej
Rejon płocki
1. Ewa Rashid – Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku
2. Martyna Kochańska – Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku
3. Justyna Portalska – Szkoła Podstawowa w Proboszczewicach
4. Urszula Wichrowska –Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąbinie
Rejon radomski
1. Iwona Wilk – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
2. Kamila Rozwadowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Natolinie
3. Katarzyna Klich-Charicka – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w Białobrzegach
4. Izabela Wójcik – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy
5. Joanna Leśnowolska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego we Wrzeszczowie
Rejon siedlecki
1. Justyna Troć – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach
2. Barbara Patoleta – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach
Rejon warszawski
1. Agnieszka Wójcicka- Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego w Milanówku
2. Katarzyna Domeradzka – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim
3. Magdalena Krajewska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii
4. Krystyna Raczyńska vel Wasiluk – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie
5. Renata Majcher – Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim
Opr. na podstawie info. pras. Marty Milewskiej Rzeczniczki Prasowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego/ foto www.mazovia.pl
Tagi: #Anna Świerczewska #Dorota Sobocińska #nagrody #nauczyciel #Opiekun stypendysty roku #Zespół Szkół im. Jana Ruszkowskiego #Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego
Zobacz także
29 mar 2024
Życzenia Świąteczne od Włodzimierza Żbikowskiego
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy