/OSTATNIE POŻEGNANIE KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W PUŁTUSKU

OSTATNIE POŻEGNANIE KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W PUŁTUSKU

Msza Święta pogrzebowa odbędą się 7.09 o godz. 13 w Kościele pw. św. Wojciecha w Nasielsku. Po zakończeniu Mszy Świętej nastąpi ceremonia pogrzebowa na Cmentarzu parafialnym przy ul. Cmentarnej w Nasielsku.

Na oficjalnej stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku czytamy:

Śmierć Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku zaskoczyła i zasmuciła nas wszystkich. Insp. Jarosław Olszewski był człowiekiem ogromnej dobroci, o wielkim sercu dla ludzi. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy, nigdy nie zabrakło Mu czasu dla drugiej osoby. Swoją postawą dawał przykład innym, bił od Niego optymizm, zawsze wspierał dobrym słowem. Służbie w Policji, która była Jego pasją oddał 24 lata swojego życia. Choroba przyszła niespodziewanie. 3.09 Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku insp. Jarosław Olszewski odszedł na wieczną służbę.

W najbliższą środę, 7.09. towarzyszyć będziemy w ostatniej drodze zmarłemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Pułtusku insp. Jarosławowi Olszewskiemu. Uroczystości pogrzebowe odbędą się o godz. 13 w Kościele pw. św. Wojciecha w Nasielsku. Msza Święta poprzedzona będzie różańcem za zmarłego (Kaplica przy Kościele).

Po zakończeniu Mszy Świętej nastąpi ceremonia pogrzebowa na Cmentarzu parafialnym przy ul. Cmentarnej w Nasielsku.

Spodziewamy się dużej liczby osób, które będą chciały oddać hołd Komendantowi i towarzyszyć Mu podczas przejazdu konduktu. Aby nie dochodziło do sytuacji, w których zaparkowane samochody utrudniałyby ruch, policjanci przypominają o właściwym parkowaniu pojazdów. Utrudnień związanych z czasowym wyłączeniem ruchu na poszczególnych ulicach w centrum miasta oraz na trasie przejazdu konduktu można się spodziewać w godz. 11.30-14.30. Przypominamy o konieczności bezwzględnego podporządkowania się poleceniom wydawanym przez służby porządkowe.

Adres Kościoła: Rzymskokatolicka Parafia św. Wojciecha
ul. św. Wojciecha 13
05-190 Nasielsk

Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku