/IRMARK GŁÓWNYM PARTNEREM WENECJI PUŁTUSK. KULISY WSPÓŁPRACY

IRMARK GŁÓWNYM PARTNEREM WENECJI PUŁTUSK. KULISY WSPÓŁPRACY

Kilka dni temu firma IRMARK została głównym sponsorem klubu Wenecja Pułtusk. Obydwie strony są przekonane, że taka współpraca przyczyni się do sukcesów zespołu i promocji naszego regionu w całej Polsce.

W kwietniu powstała w naszym mieście drużyna futsalu – Wenecja Pułtusk. Od razu nowo powstałym klubem zainteresowała się lokalna firma – IRMARK Polska. Podczas ostatniego meczu sparingowego z Legią Warszawa, który został rozegrany w hali PSP2 w Pułtusku, drużyna Wenecji wystąpiła z logotypem nowego partnera na koszulkach. Klub został również ciepło przyjęty przez lokalnych kibiców, drużyna mogła liczyć na głośne wsparcie pułtuszczan. W hali sportowej zgromadziło się ponad 200 osób, a transmisję obejrzało ponad 1000.

„Bardzo ucieszyła mnie otwartość Łukasza i Marcina, prezesów firmy IRMARK. Są gotowi wspierać nowe inicjatywy, a przede wszystkim młodych, utalentowanych ludzi. To idea, którą również ja kieruję się w swoim biznesie, więc od razu dobrze się zrozumieliśmy”.

– mówi Bartłomiej Wasążnik, prezes klubu Wenecja Pułtusk.

Dołączenie IRMARKU do grona sponsorów klubu to kontynuacja działań sztabu organizacyjnego Wenecji, który od początku starał się nawiązać dobry kontakt z lokalną społecznością. W ostatnich tygodniach odbyły się spotkania prasowe, a piłkarzy Wenecji wraz ze sztabem organizacyjnym mogliśmy kilkukrotnie spotkać na ulicach naszego miasta.

Funkcjonowanie takiego zespołu to świetna promocja dla naszego regionu, gwarancja sportowych wrażeń i okazja do integrowania lokalnej społeczności, ale nie można zapominać o tym, że klub także potrzebuje wsparcia. Każda drużyna aspirująca do gry na najwyższym poziomie musi posiadać dobre zaplecze organizacyjne i treningowe. Łukasz i Marcin Madeja mają świadomość jak ważne jest wspieranie takich inicjatyw.

„Sport łączy i kształtuje charakter. Kiedy Bartłomiej przedstawił nam plany rozwoju drużyny, jednogłośnie zdecydowaliśmy się na wsparcie tej inicjatywy, tym bardziej, że mecze odbywają się po sąsiedzku z siedzibą naszej firmy, w Szkole Podstawowej nr 2, której obydwaj jesteśmy absolwentami, a także do której uczęszczają nasze dzieci. Mamy nadzieję, że dzięki nowemu klubowi będziemy mieć w mieście więcej sportowych emocji i powodów do dumy. Liczymy, że sukcesy zespołu przełożą się również na promocję naszego miasta”.

– mówi Łukasz Madeja.

Zespół zapowiada się obiecująco. W składzie znalazło się wielu doświadczonych zawodników, którzy mają już za sobą mecze w wyższych rozgrywkach ligowych. Dotychczas odbyły się dwa mecze towarzyskie z zespołami z Futsal Ekstraklasy. Pierwszy z nich rozegrany został w Łodzi, a kolejny „u siebie”,  w Pułtusku. Rozgrywki ligowe mają ruszyć w październiku, a do tego czasu zostaną rozegrane kolejne mecze towarzyskie, więc w najbliższym czasie będziemy mieć wiele okazji, żeby na żywo oglądać zmagania zawodników.

Wszelkie informacje dotyczące drużyny można śledzić w mediach społecznościowych klubu.

https://www.facebook.com/wenecjapultusk

https://www.instagram.com/wenecja_pultusk/

https://www.tiktok.com/@wenecja_pultusk