/Legia w Pułtusku najmocniejszym składem!

Legia w Pułtusku najmocniejszym składem!

Już za kilka dni w Pułtusku odbędzie się Święto Futsalu. Do naszego miasta przyjedzie jeden z klubów Futsal Ekstraklasy – Legia Warszawa. Jest to nie lada gratka dla wszystkich pułtuskich fanów Legii, których jak wiemy nie brakuje. Legijny Pułtusk to  mocna ekipa kibiców, którzy wspierają swój ukochany klub zarówno na stadionie przy Łazienkowskiej jak i na meczach wyjazdowych. W ramach porozumienia pomiędzy klubem Legia Warszawa futsal, a naszym lokalnym klubem Wenecją Pułtusk kibice stołecznego klubu dostali specjalną pulę biletów na to sportowe wydarzenie.

fot. legiafutsal.com

Postaramy się przybliżyć Państwu sylwetkę najbliższego Sparingpartnera naszej Wenecji. Klub futsalowy Legia Warszawa powstał w 2019 roku i przystąpił do rozgrywek 2 ligi Futsalu, w pierwszym roku od razu uzyskał awans do 1 ligi Futsalu. Na tym wojskowi nie poprzestali i w kolejnym sezonie uzyskali awans do Ekstraklasy. Drużyna Legii futsal zdecydowanie wzmocniła się przed nadchodzącym sezonem.  W tym momencie Legia Warszawa potwierdziła już 7 transferów ale 3 z nich robią duże wrażenie! Są to czołowi zawodnicy, zeszłego sezonu Ekstraklasy oraz kapitan AZS UW Wilanów.

Transfery Legia futsal (stan na 11.08.2022): Andre Luiz, Davison Silva, Radosław Marcinkowski, Michał Madej, Grzegorz Zagrabski, Paweł Gajek, Krzysztof Flis

Premiera futsalu w Pułtusku odbędzie się w dniu 21.08.2022 w hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 na Popławach. Będzie to ostatni etap przygotowań Legii do rozpoczynającego się nowego sezonu Futsal Ekstraklasy. Mamy już potwierdzone, że Legia przyjedzie do Pułtuska w najmocniejszym składzie i poważnie potraktuje ostatni sparing przed sezonem!

Jest to ogromny zaszczyt dla naszego miasta i dla drużyny Wenecji Pułtusk, iż tak utytułowana drużyna chce rozegrać swój ostatni mecz przygotowawczy w naszym mieście. Lepszej reklamy tego spotkania chyba nie potrzebujemy.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA MECZ! EMOCJE I PIĘKNA GRA GWARANTOWANE! 

Mecz będzie transmitowany na żywo przez kanał pultusknews. Zapraszamy wszystkich na transmisje!

fot. legiafutsal.com
fot. Wenecja Pułtusk