/CZAS NA III LIGĘ. JAROSŁAW TKACZYK W ZAWISZY BYDGOSZCZ

CZAS NA III LIGĘ. JAROSŁAW TKACZYK W ZAWISZY BYDGOSZCZ

Pułtuszczanin Jarosław Tkaczyk (rocznik 2003) wychowanek Nadnarwianki (bramkarz) podpisał w Klubem Zawisza Bydgoszcz umowę i w sezonie 2022/23 będzie reprezentował barwy tego klubu.

18-letni Tkaczyk zagrał w minionym sezonie III ligi w 4 meczach zbierając cenne doświadczenie. W Okręgowym Pucharze Polski młody bramkarz wystąpił w 3. spotkaniach.

W sierpniu ubiegłego roku Jarosław Tkaczyk dołączył do Zawiszy Bydgoszcz przed sezonem 2021/22 na zasadzie wypożyczenia z Nadnarwianki Pułtusk.

Wówczas o pułtuszczaninie pisano tak:

W poprzednim sezonie Tkaczyk regularnie występował na boiskach mazowieckiej IV-ligi w grupie północnej. Serca kibiców z Pułtuska podbił w maju 2019 roku, kiedy jako rezerwowy pojawił się na boisku na kwadrans przed końcem meczu z GKS Strzegowo i obronił rzut karny.

www.zawiszabydgoszcz.pl
Jarosław Tkaczyk – foto www.zawiszabydgoszcz.pl

Już wtedy na stronie internetowej klubu pisano, że “sztab szkoleniowy Zawiszy widzi w młodym bramkarzu potencjał i klub postanowił Tkaczyka wypożyczyć na rok z opcją pierwokupu. Zawodnik będzie do dyspozycji trenera pierwszego zespołu Piotra Kołca, ale jednocześnie może występować w drużynie juniorów.”

Gratulujemy i wierzymy, że ten zawodnik zdobędzie serca kibiców Zawiszy.

Opr. na podstawie info. www.zawiszabydgoszcz.pl. foto: Zawisza Bydgoszcz/statystyka: transfer markt