/NASI STRAŻACY ZMIERZYLI SIĘ Z RUNMAGEDDONEM
Runmageddon

NASI STRAŻACY ZMIERZYLI SIĘ Z RUNMAGEDDONEM

6 kilometrów z 30-stoma niecodziennymi przeszkodami. Trzej strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku wystartowali w biegu ekstremalnym w ramach wydarzenia – Runmageddon.

W weekend, 12-13 maja nad Zalewem Bardowskiego w Warszawie odbył się najpopularniejszy w Polsce bieg z przeszkodami-Runmageddon. Chętnych w rywalizacji jak zwykle nie zabrakło. W dwudniowym ekstremalnym biegu wzięło udział ponad dwa tysiące osób, w tym dzieci, młodzież, dorośli, jak również całe rodziny w różnych kategoriach, tj rekrut, nocny rekrut, kids czy family.

Dystans Rekrut to trasa dla zaawansowanych zawodników, którzy pragną zmierzyć się z około 6 kilometrowym odcinkiem i ponad 30 utrudnieniami. Na takim właśnie dystansie zmierzyło się z przeszkodami trzech strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku. Wyzwanie podjęli: st. ogn Michał Siemek, st. str. Kamil Michałowski i st. str. Kamil Borucki.

Gratulujemy zawodnikom podjęcia wyzwania. Cieszymy się, że nasi strażacy dbają o sprawność fizyczną, która jest niezbędna w naszej służbie – czytamy na profilu Facebook KP PSP w Pułtusku.

Przyłączamy się do gratulacji.

Foto: Facebook KP PSP w Pułtusku

Opr. na podst. info. KP PSP Pułtusk