/WIELKIE WYRÓŻNIENIE I OGROMNA SZANSA – LEGIA PARTNEREM WENECJI!!!

WIELKIE WYRÓŻNIENIE I OGROMNA SZANSA – LEGIA PARTNEREM WENECJI!!!

W dniu 14.05.2022 przed meczem Legii Warszawa Futsal z Red Devils Chojnice, odbyło się spotkanie pomiędzy Prezesem Legii Futsal Emilem Krysińskim a przedstawicielami klubu Wenecja Pułtusk na czele z Prezesem Bartłomiejem Wasążnikiem. Podczas spotkania zostało podpisane porozumienie pomiędzy obydwoma klubami. Dzięki współpracy nasz klub i nasze miasto zyska Partnera, który jest najbardziej rozpoznawalnym klubem w Polsce.

Na zdjęciu: Prezes Legii Warszaw Futsal Emil Krysiński i Prezes Wenecji Pułtusk Bartłomiej Wasążnik

Do najważniejszych punktów porozumienia zalicza się organizacja meczu otwarcia: Wenecja Pułtusk – Legia Warszawa, który drużyny rozegrają w naszym mieście. Będzie to niezwykła okazja do zapoznania się z tą pasjonującą dyscypliną jak i zobaczenia na żywo wszystkich podstawowych graczy zespołu Legia Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w sierpniu (dokładną datę podamy wkrótce – będzie to ostatni etap przygotowań Legii do nowego sezonu Ekstraklasy). Zapowiada się nie lada gratka dla wszystkich kibiców stołecznego klubu w naszym mieście.

Kolejnym ważnym elementem współpracy jest możliwość wymiany zawodników pomiędzy klubami w celu rozwoju Futsalu w Polsce!

Na zdjęciu: w środku Paweł Mańk (Dyrektor ds. sportowych Wenecja Pułtusk)
Na zdjęciu po prawej: Marek Król (Wiceprezes Wenecji Pułtusk)