/#CHALLENGE: STAJEMY NA GŁOWIE DLA STASIA. WALKA Z SMA! [#stajemynagłowiedlaStasia]
challenge dla Stasia stajemy na głowie

#CHALLENGE: STAJEMY NA GŁOWIE DLA STASIA. WALKA Z SMA! [#stajemynagłowiedlaStasia]

Ruszył challenge pod hasłem “Stajemy na głowie dla Stasia” (#stajemynagłowiedlaStasia). Żłobek Miejski w Pułtusku zainicjował akcję, której celem jest zebranie ponad 9 mln zł. na terapię genową dla 2-miesięcznego Stasia. Czasu jest coraz mniej a przy tak dużej kwocie najważniejsze jest, aby challenge dotarł do jak największej liczby osób, które mogą pomóc w walce o życie Stasia.

Wszyscy stajemy na głowie, Niech cały świat się o tym dowie! Dla nas to super zabawa a dla Stasia pilna sprawa!

Żłobek Miejski w Pułtusku

Staś Pucek urodził się 04.11.2021 r. i jest chory na rdzeniowy zanik mięśni – SMA. Trwa walka o jego życie, zdrowie i sprawność, ponieważ lek można podać dziecku z waga do 13,5 kg, a Staś waży już 6 kg. Dziadkowie Stasia pochodzą z powiatu pułtuskiego, dlatego lokalna społeczność od początku mocno zaangażowała się zbiórkę, liczne aukcje internetowe, kiermasze z których dochód przeznaczony jest na terapię genową. Rodzice ze Stasiem mieszkają obecnie w Warszawie.

cała Polska staje na głowie dla Stasia
Żłobek miejski w Pułtusku

PRZYŁĄCZ SIĘ! NIECH CAŁA POLSKA STANIE NA GŁOWIE DLA STASIA!

JAK WYKONAĆ CHALLENGE?

  1. Zrób zdjęcie stojąc na głowie. (Jeśli nie potrafisz stanąć na głowie, obróć swoje zdjęcie do góry nogami),
  2. udostępnij je na swoim profilu i oznacz hasztagami: #stajemynagłowiedlaStasia #StaśwalkazSMA #całaPolskastajenagłowie #challengedlaStasia. Na wykonanie zadania jest 48 h ale wiadomo, im szybciej tym więcej osób pomoże pomoże Stasiowi.
  3. Każdy, kto wykona zadanie wpłaca na konto zbiórki dla Stasia 20 zł. (W przypadku zdjęć grupowych jest to 20 zł od osoby). Nie ma jednak górnej granicy. To kwota minimalna.
  4. Jeżeli nie wykonasz zadania wpłać minimum 30 zł.
  5. Zdjęcia wstawiajcie na swój profil facebookowy, nominujcie minimum 5 osób, firm, placówek. Jednak im więcej osób lub firm będzie nominowanych, tym szybciej challenge pójdzie w świat i wspólnie uratujemy życie Stasia.

Wpłaty na konto skarbonki #CHALLENGE STAJEMY NA GŁOWIE DLA STASIA, która zasila bezpośrednio zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/challengestajemynaglowiedlastasia lub na konto główne https://www.siepomaga.pl/stas-pucek

cała polska staje na głowie dla Stasia

Nie ograniczajmy się! Niech fantazja Nas poniesie!

Żłobek Miejski w Pułtusku

Żłobek Miejski w Pułtusku rozpoczynając challenge dla Stasia nominował wszystkie przedszkola na terenie gminy Pułtusk oraz z zaprzyjaźnionych miast w Polsce, szkoły gminne i z terenu powiatu pułtuskiego, Urząd Miejski w Pułtusku oraz wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do pułtuskiego żłobka.

#stajemynagłowiedlaStasia

Opr. na podstawie informacji zawartej na profilu Facebook Żłobka Miejskiego w Pułtusku