/PUŁTUSZCZANIN W NOWYM REALITY SHOW

PUŁTUSZCZANIN W NOWYM REALITY SHOW

Pułtuszczanin Rafał Rzemek weźmie udział w nowym reality show Polsatu “Farma”. Tancerz będzie musiał zapoznać się z urokami wiejskiego życia. Zmagania uczestników będziemy mogli śledzić w poniedziałki o 20:00 na antenie Polsatu.

“Farma” to polska wersja światowego reality show, w którym uczestnicy przyzwyczajeni do miejskich wygód przeprowadzają się na opuszczoną farmę i przystosowują się do życia w nowych warunkach. Muszą brać udział w codziennym obrządku, pracować na polu i wykonywać szereg innych zadań.

Jednym słowem – lekko nie będzie i już po wstępnej konfrontacji z warunkami panującymi na farmie okaże się, że nie wszyscy będą gotowi na to, co ich czeka.

polsat.pl

Co tydzień z programem będzie żegnać się jeden uczestnik, a ten, który wytrwa do końca wygra 100 tys. złotych. Jest więc o co walczyć.

Program poprowadzą: Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

W programie weźmie udział pułtuszczanin, tancerz Rafał Rzemek. Jak sam podkreśla, przyjechał na farmę, żeby uciec od telefonu, dla zabawy i oczywiście, żeby wygrać.

Jak poradzi sobie uczestnik z naszego miasta? Przekonamy się już 17 stycznia. Program “Farma” będzie emitowany w każdy poniedziałek o 20:00.

zdjęcia: Facebook Farma