/Koncert kolęd z Bazyliki w TVP. Kiedy oglądać?

Koncert kolęd z Bazyliki w TVP. Kiedy oglądać?

W zeszłym tygodniu w pułtuskiej Bazylice odbył się koncert kolęd z udziałem Pary Prezydenckiej. Wystąpiło w nim wielu znanych artystów. W związku z pandemią i zasadami bezpieczeństwa, liczba osób, które mogły wziąć udział w tym wydarzeniu była mocno ograniczona. Jednak już za dwa dni cały koncert zostanie wyemitowany w telewizji. Zarówno pierwszą jak i drugą część koncertu będzie można obejrzeć w wigilię o 21:15 w TVP1, cały koncert zostanie powtórzony 25 grudnia o 13:35.


W Bazylice pojawiło się wielu znanych wykonawców. Podczas transmisji koncertu “Gwiazdy na Gwiazdkę” będziemy mogli usłyszeć:
Cleo, Piotra Kupichę, Viki Gabor, Blue Cafe, Halinę Frąckowiak, Staszka Karpiel-Bułecka, Krystiana Ochmana, Maję Hyży oraz Ryszarda Rynkowskiego, zespół Tulia, Aleksandrę Szmyd, Hannę Rybkę, Filipa Lato, TGD oraz Małe TGD.

Koncert poprowadzą Agnieszka Oszczyk i Tomasz Wolny.

Wśród zaprezentowanych utworów nie zabraknie pięknych góralskich pieśni wykonanych przez Staszka Karpiela-Bułeckiego, lirycznego “Lulajże Jezuniu” oraz pokrzepiającego “Bóg się rodzi”. O ludowy i tradycyjny wymiar koncertu transmitowanego w Boże Narodzenie zadba nie tylko ubrany w charakterystyczne ludowe stroje zespół Tulia, ale także Hanna Rybka, czy w nieco nowocześniejszym wydaniu – Cleo.

Telemagazyn.pl

Źródło: Telemagazyn.pl