/CIACHO KUPUJESZ – SERDUSZKO RATUJESZ! 5 grudnia kiermasz Mikołajkowy dla Antosia

CIACHO KUPUJESZ – SERDUSZKO RATUJESZ! 5 grudnia kiermasz Mikołajkowy dla Antosia

To serduszko nie może się zatrzymać! Trwa walka z czasem aby do końca roku uzbierać 1 milion zł. na operację serca 5 miesięcznego Antosia Szlarskiego. Pomagają wolontariusze i ludzie dobrego serca z powiatu pułtuskiego. Pomóż i Ty!

Koło Gospodyń Wiejskich Szyszki zaangażowało się w walkę o życie Antosia. Już 5 grudnia zapraszają na kiermasz Mikołajkowy dla Antosia. W tym dniu równocześnie w Szyszkach, Przewodowie i Gzach, po każdej Mszy świętej panie z Koła Gospodyń Wiejskich będą czekały z własnymi wypiekami oraz ręcznie wykonanymi, pięknymi ozdobami świątecznymi.

Każdy wie, że w Kołach Gospodyń Wiejskich są prawdziwe cudotwórczynie kulinarne. Takie ciacho, nie tylko będzie smakowało. Kupując podczas kiermaszu dajesz nadzieję na życie dla Antosia. Dla smakoszy nie lada gratką będą domowe pierogi, które też będzie można tego dnia kupić.

Serce naszego synka może bić i będziemy o to walczyć z całych sił. Niestety nie mamy tak wielkich pieniędzy na operację i sami ich nie zdobędziemy, dlatego jesteśmy tu, opowiadamy naszą historię i bardzo prosimy o pomoc! Tylko tak możemy ratować synka…

Paulina i Rafał, rodzice

Jeśli chcesz wesprzeć w inny sposób zbiórkę na operację w Genewie, kliknij poniższy link. Tu również szczegółowy opis aktualnej sytuacji: