/[PILNE] AWANTURA W URZĘDZIE

[PILNE] AWANTURA W URZĘDZIE

Dziś około godz. 13.00 przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Pułtusku, jeden z internautów zauważył policyjny samochód ,,na kogutach” o czym poinformował naszą redakcję.

Fot. od Internauty

Na miejscu rzeczywiście znajdowały się: samochód policyjny, samochód Straży Miejskiej oraz auto z napisem ,,PATROL”, którym posługuje się lokalna firma zajmująca się ochroną.

Z nieoficjalnych informacji od osób znajdujących się w tym czasie w budynku urzędu dowiedzieliśmy się, że w jednym z wydziałów (prawdopodobnie Wydział Gospodarki Gruntami i Architektury) doszło do awantury, którą wywołała obecna tam interesantka. Pracownicy wezwali odpowiednie służby.

Dowiedzieliśmy się również, że kilka tygodni wcześniej chwile grozy przeżyli pracownicy innego wydziału. Nerwów nie potrafiła opanować wówczas interesantka, chcąca wyrobić dokumenty.

Wiemy, że sytuacje w urzędach bywają nerwowe, szczególnie kiedy chodzi o przepisy, które mogą być niezrozumiałe a często nawet absurdalne. Apelujemy o zachowanie spokoju. W takich przypadkach najczęściej urzędnicy muszą wykonywać swoje obowiązki zgodnie z istniejącymi przepisami, których oni nie tworzą.

W takich sytuacjach najlepiej wziąć kilka głębokich wdechów, napić się wody lub wyjść na powietrze…

Zdecydowanie lepiej wyjść na powietrze o własnych siłach, niż być wyprowadzonym przez służby.

Ps. Dziękujemy za informacje, które do nas wysyłacie. Dzięki Wam możemy szybko informować mieszkańców o różnych zdarzeniach. Przypominamy, że najszybciej komunikować się z nami za pomocą Messengera lub poprzez zakładkę TWÓJ NEWS umieszczoną po prawej stronie paska MENU na górze strony.

Po kliknięciu otwiera się formularz, który przekierowuje informacje na nasza pocztę.