/Prezes Beata Bielińska bohaterką programu “Ludzie z Mazowsza”.
Pułtusk news

Prezes Beata Bielińska bohaterką programu “Ludzie z Mazowsza”.

Beata Bielińska – Prezes i Druhna Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabówcu bohaterką programu “Ludzie z Mazowsza”. Emisja w niedzielę 6 czerwca, na antenie TVP3 Warszawa o godz. 18:15. Zapraszamy do oglądania.

Mamy zaszczyt ogłosić, że dnia 06.06.2021 r. (niedziela) o godzinie 18.15 na kanale TVP3 Warszawa zostanie wyemitowany autorski program Pana Pawła Pochwały – „Ludzie z Mazowsza”, którego główną bohaterką jest nie kto inny jak, nasza Druhna Prezes Beata Bielińska i jej dwie rodziny – domowa i strażacka.Więcej już nie zdradzamy, by podsycić Waszą ciekawość i zachęcić do obejrzenia reportażu!

OSP Grabówiec profil Facebook

Prezes Beata Bielińska wraz ze swoja strażacką rodziną służy ludziom, na co dzień niosąc pomoc. Misję tę wypełniają w każdy, możliwy sposób, wspierając również w wolnych chwilach wiele akcji charytatywnych oraz uczestnicząc w wydarzeniach na terenie Gminy Pułtusk.

„Ludzie z Mazowsza” to autorski program Pawła Pochwały, w którym poznamy zwyczajnych – niezwyczajnych mieszkańców regionu. Co ich wyróżnia? Niezwykła pasja i determinacja w realizowaniu własnych marzeń. Choć na pozór wiodą zwykłe życie, zarażają energią i inspirują do działania.

OSP w Grabówcu
Foto: OSP w Grabówcu profil Facebook
Rok 2020. Podpisanie umowy na dofinansowanie dla OSP Grabówiec z z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Opr. na podstawie info. OSP Grabówiec Facebook, foto www.pultusk.news oraz profil Facebook OSP Grabówiec.