/Nowy utwór ks. Piotra!

Nowy utwór ks. Piotra!

Zapraszamy do wysłuchania nowego utworu, przygotowanego przez wikariusza Parafii św. Mateusza w Pułtusku- ks. Piotra Pieczewskiego.

To już kolejna produkcja młodego wikariusza. Tym razem, jak poprzednio do współpracy została zaproszona bardzo utalentowana Pułtuszczanka- Wiktoria Sepełowska.

Zapytaliśmy Księdza, co było natchnieniem do napisania tej piosenki?

Natchnieniem do napisania piosenki Boże Ciało był fakt, że często zapominamy, czym tak naprawdę jest uroczystość Bożego Ciała… Zauważyłem, że skupiamy się na rzeczach drugorzędnych: tłum ludzi, procesja, ołtarze, deszcz, który pada po… itd… zapominając o najważniejszym. Kto tak naprawdę jest tam najważniejszy? Jezus, który pozostał z nami w małym kawałku chleba aby nas umacniać, aby być blisko nas. Który jest obecny zawsze w Eucharystii i czeka na każdego z nas.

Ks. Piotr

Informacje o utworze:

Wokal: Ks. Piotr Pieczewski & Wiktoria Sepełowska

Słowa: Ks. Piotr Pieczewski

Muzyka: Paweł Szymczyk – “Serenity Studio” & Ks. Piotr Pieczewski

Nagranie i montaż teledysku : Grzegorz Jaskulski

Podziękowania : Ks. Infułatowi Wiesławowi Koskowi oraz Danucie Szczesnej.

Pod filmem ukazało się wiele pozytywnych komentarzy. To niektóre z nich:

Pięknie ?twórczość księdza wpada i zapada głęboko w sercu

Bardzo piękne słowa i wykonanie ??❤⚘

Piękne wykonanie i treść. Niech Jezus skryty w Białej Hostii zawsze Wam błogosławi i przytula bo On to niewyczerpane Źródło Miłości. GRATULUJĘ!

To już 7 utwór, w którym możemy posłuchać ks. Piotra. Zapytaliśmy Księdza jak zostały odebrane poprzednie?

Odbiór poprzednich… hmm ludzie mimo zabiegania, w swoim życiu poszukują piosenek, które przybliżą im Boga w prosty sposób, w utworach, które wpadają w ucho i pozostają w sercu. Dostaje wiele wiadomości, że ktoś dziękuję za dany utwór. Najbardziej cieszą wiadomości od osób, które gdzieś w swoim życiu odsunęły się od Pana Boga i Kościoła a po piosence jednej czy drugiej, pragną iść na eucharystię, iść do spowiedzi… chcą powrócić do relacji z Bogiem…

Ks. Piotr

Gratulujemy Księdzu Piotrowi i życzymy jak najwięcej takich osób, które pod wpływem jego twórczości wracają do relacji z Bogiem.

Poprzednie piosenki ks. Piotra w artykule poniżej.

Autor: Jan Kisiel- PułtuskNEWS