/CHARYTATYWNA AKCJA “TRÓJKI”

CHARYTATYWNA AKCJA “TRÓJKI”

Dookoła śnieg  i mróz, ale nasze serca nie mają w środku odłamków lustra z baśni o Królowej Śniegu, nasze serca są czułe, dobre i chcą pomagać. Czas, w którym przyszło nam żyć, nie jest łatwy, ale tym bardziej trzeba pokazać, że RAZEM można zdziałać cuda!

Iga to nasza koleżanka,  uczennica I klasy Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi –  dziewczynka pogodna i sympatyczna. Iga potrzebuje ciągłej rehabilitacji, ponieważ przyszła na świat z  wrodzoną wadą mózgu, w 2016 roku przeszła operację neurochirurgiczną – po której musiała zacząć się uczyć wszystkiego od nowa… zaczęła żyć na nowo – bez lekoodpornej padaczki. Rok i dwa lata później przeszła operacje ortopedyczne. Przed Igą kolejna konieczna operacja, która pomoże Jej poruszać się sprawniej… Dziewczynka przyjmuje lekarstwa, jednak najskuteczniejszym lekiem jest kosztowna rehabilitacja.

Dlatego cała społeczność Szkoły postanowiła wesprzeć Igę i w marcu oraz  kwietniu zorganizować AKCJĘ CHARYTATYWNĄ pod hasłem “Pomożemy, bo chcemy”. Nauczyciele oraz wolontariusze będą sprzedawać gadżety zaprojektowane przez uczniów Trójeczki.

Zachęcamy do przyłączenia się do AKCJI CHARYTATYWNEJ! Razem mamy szansę pokazać, że POMOC to nie puste słowo! Okażmy serce i pomóżmy naszej koleżance! 

Szczegółowych informacji na temat akcji udzielają: Pani Dorota Sobocińska, Pani Marta Bieńkowska.