/PILNE: POTRZEBNE OSOCZE DLA PAWŁA BRODZKIEGO
potrzebne osocze dla Pawła Brodzkiego

PILNE: POTRZEBNE OSOCZE DLA PAWŁA BRODZKIEGO

Jeśli jesteś osobą, która przeszła COVID, Paweł Brodzki – trener Nadnarwianki Pułtusk, radny Rady Powiatu Pułtuskiego, prezes klubu UKS Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk i nauczyciel wychowania fizycznego pilnie potrzebuje osocza ozdrowieńców. Apelujemy o dawanie osocza dla Pawła Brodzkiego, który aktualnie w stanie ciężkim walczy z koronawirusem w szpitalu. Wirus zajął dużą cześć płuc, dlatego w tej walce liczy się każda chwila.

 gdzie oddać osocze dla Pawła Brodzkiego

Aby oddać osocze należy zgłosić się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, ul. Saska 63/75. Rejestracja w dni powszednie: godz. 7:00-14:00, sb. godz. 7:00-12:00
tel: 723-203-207 lub 691-060-504 dostępny w godz. 7:00-14:00 od pn. do sb.

W tym trudnym dla Wszystkich czasie, ważna jest ludzka solidarność w niesieniu pomocy. Poniżej publikujemy apel żony Pawła Brodzkiego:

Drodzy przyjaciele i facebookowicze!!!
Na pewno wielu z Was zna mojego męża Pawła Brodzkiego. Paweł jest wspaniałym człowiekiem, który nigdy nie odmawia pomocy innym. Niestety, teraz sam potrzebuje pomocy. Zachorował na COVID-19 i znajduje się w szpitalu. Wirus zajął dużą część płuc. Aby wspomóc leczenie Pawła potrzeba osocza ozdrowieńców. Niestety, Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa nie dysponują zapasami osocza. Dlatego zwracam się z ogromną, szczególnie do ozdrowieńców o oddawanie osocza ze wskazaniem na: Paweł Brodzki, Szpital Czerniakowski w Warszawie.

Paweł ma grupę krwi A Rh+, ale przyda się osocze każdej grupy.

Aby oddać osocze należy zgłosić się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Niedawno zwracaliśmy się do Was z apelem o krew dla naszego synka Ignasia, wtedy odzew był ogromny i mimo, iż naszego Maluszka nie udało się uratować jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc i wiem, że Wasza krew pomogła ocalić inne życia.

Wierzę z Was i moc facebooka. Proszę pomóżcie.