/QUEENSBERRY NA ZAMKU W GNIEWIE! WIELKA GALA BOKSU!

QUEENSBERRY NA ZAMKU W GNIEWIE! WIELKA GALA BOKSU!

QUEENSBERRY POLAND to nowa jakość na polskim rynku promotorskim. Grupa powołana przez Mariusza Krawczyńskiego wchodzi w skład Queensberry Promotions, czyli grupy jednego z największych na świecie promotorów boksu Franka Warrena. W stajni tego promotora są światowej klasy bokserzy tacy jak: Tyson Fury, Daniel Dubois, Joe Joyce i wielu innych.

Gdy polecieliśmy w zeszłym roku do Londynu, nie do końca mogliśmy uwierzyć w to że słynny brytyjski promotor Frank Warren chce się spotkać i rozmawiać o biznesie bokserskim. Dzięki uporowi Mariusza, szerokim kontaktom i wielu pomocnym ludziom udało się Mariuszowi to co mogło się wydawać nierealne

Michał Woś

Jak czytamy na portalu bokser.org Paweł Augustynik, Abdulkhay Szarachmatow, Michał Soczyński, Ryszard Lewicki, Karol Długosz, Kamil Mroczkowski, to pierwsi zawodnicy podpisani przez Mariusza Krawczyńskiego oraz Francisa Warrena.

Pokazujemy w jakim chcemy iść kierunku podpisując kontrakty z najlepszymi zawodnikami boksu olimpijskiego w Polsce. Kamil miał przerwę, wciąż jednak jest dużym nazwiskiem w Polsce i ma zaledwie dwadzieścia dwa lata. Założyłem Queensberry Poland wraz z Francisem i to przedsięwzięcie zrobi wiele dobrego dla boksu w Polsce. Rozmawiamy z dwoma partnerami telewizyjnymi i wybierzemy lepszą opcję. Wkrótce będziemy organizować własne imprezy

Mariusz Krawczyński dla portalu bokser.org

DZIŚ JUŻ WIEMY TRANSMISJE Z GALI, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 21 LISTOPADA NA ZAMKU W GNIEWIE PRZEPROWADZI DLA WSZYSTKICH KIBICÓW BOKSU TELEWIZJA POLSAT.

TRZYMAMY MOCNO KCIUKI ZA QUEENSBERRY !

Udostępnij: