/PROBLEMY Z BANKOWOŚCIĄ INTERNETOWĄ? ZNAMY PRZYCZYNY
problemy z bankowością

PROBLEMY Z BANKOWOŚCIĄ INTERNETOWĄ? ZNAMY PRZYCZYNY

Utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej w siedmiu bankach: PKO, Alior Bank, mBank, Bank Pocztowy, Envelo Bank, Idea Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Związane są z zapowiadanymi pracami serwisowymi.

W związku z pracami modernizacyjnymi utrudniony dostęp do bankowości internetowej mają przez weekend m.in. klienci Idea Banku. Prace trwają od piątku godz. 22:00 (4 września) do godz. 6:00 w sobotę (5 września). Niedostępny będzie wówczas serwis Idea Cloud oraz aplikacja mobilna.

Przerwa w dostępie do serwisu internetowego i aplikacji mobilnej nastąpi także kolejnej weekendowej nocy: od godz. 22:00 w sobotę (5 września) do godz. 6:00 w niedzielę (6 września).

MBank rozpoczął również prace modernizacyjne systemu. W związku z tym niemożliwe jest zalogowanie się do panelu eMakler od godz. 8:00 w sobotę (5 września) do godz. 20:00 w niedzielę (6 września).

Przerwę w dostępie do telefonicznego systemu IVR mają również klienci Banku Pocztowego i Envelo Banku. Infolinia niedostępna jest od godz. 22:00 w piątek (4 września) do godz. 17:00 w niedzielę (6 września).

W Alior Banku prace serwisowe rozpoczęły się w piątek (4 września) o godz. 23:30 i trwały do soboty do 10:00.

Opr. na podst. info: komunikaty banków, bankier.pl