/TVP I POLICJA WRACAJĄ DO SPRAWY ZAGINIĘCIA PUŁTUSZCZANKI. CO WYDARZYŁO SIĘ 3 LATA TEMU?

TVP I POLICJA WRACAJĄ DO SPRAWY ZAGINIĘCIA PUŁTUSZCZANKI. CO WYDARZYŁO SIĘ 3 LATA TEMU?

Pani Elżbieta Nasiadka po raz ostatni widziana była 28 czerwca 2017 roku, do godzin wieczornych przebywała w domu. Mieszkała wspólnie z synem i konkubentem, który tej akurat nocy przebywał w pracy. Była ulewna burza. Jak twierdzą sąsiedzi drzwi do mieszkania p. Elżbiety były tej nocy kilka razy otwierane.

Otwarta, pogodna i lubiana – taką opinię ma wśród mieszkańców Pułtuska. P. Elżbieta Nasiadka w dniu zaginięcia miała 64 lata. Wydawałoby się, że zrobiliśmy wszystko by odnaleźć zaginioną. Być może nie znamy pełnego kręgu osób znajomych, którzy mieliby jakieś świeże informacje, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej. Znając trudną sytuację rodzinną p. Elżbiety – być może zwierzała się komuś ze swoich problemów? – może byłaby to dla nas wskazówka – sugestia do podjęcia kolejnych czynności zmierzających do wyjaśnienia sprawy.

Do osób, które mogą pomóc w ustaleniach – zwracamy się z apelem o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pułtusku. Wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel. 47 703 42 00 lub 47 703 42 01.

Zachęcamy również do obejrzenia programu telewizyjnego „Magazyn Kryminalny 997”, poświęconemu naszej zaginionej. Przywołanie niewykrytej sprawy kryminalnej emitowane będzie w TVP 1  – 3 września 2020 r. (czwartek) o godz. 23.00.

Liczymy na pomoc i zaangażowanie widzów w rozwiązaniu tajemniczego zaginięcia p. Elżbiety Nasiadki.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku