/ODDAJ STRAŻAKOM SWÓJ ZŁOM. POMOŻESZ KUPIĆ SPRZĘT RATOWNICZY
foto OSP Grabówiec

ODDAJ STRAŻAKOM SWÓJ ZŁOM. POMOŻESZ KUPIĆ SPRZĘT RATOWNICZY

Potrzebują 5000 zł. Zamiast prosić “sponsorów” o datki, postanowili zarobić sami… zbierając złom. Nietypowa a godna naśladowania akcja druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabówcu spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem społecznym. Na co potrzebne pieniądze piszą na swoim profilu społecznościowym Facebook.

Lubimy nietypowe akcje! Piątkowe popołudnie i wieczór oraz dzisiejszą sobotę spędzają na.. zbieraniu złomu. Skąd pomysł i potrzeba takich działań?

Nasza jednostka jak co roku zabiega o pozyskiwanie środków zewnętrznych na rozwój jednostki. Napisaliśmy kolejne wnioski i dwa z nich już zostały rozpatrzone pozytywnie i tylko czekamy na pieniądze. Jest jeszcze trzeci wniosek, do którego wymagany jest 25% wkład własny jednostki, czyli musimy mieć 5000 zł na naszym koncie w gotówce.

OSP w Grabówcu

Postanowili działać, żeby praca i starania o pozyskanie nowego wyposażenia nie legły w gruzach.

foto OSP Grabówiec
Foto OSP Grabówiec

Wpadli na pomysł zbierania złomu i jego sprzedaży.

Apelują do mieszkańców: jeśli ktoś chce wspomóc zbiórkę funduszy to wystarczy zgłosić się do OSP w Grabówcu i poinformować, że macie złom do posprzątania na posesji lub w firmie. Strażacy posprzątają i wywiozą to, co mogą sprzedać na złom.

https://www.facebook.com/OspGrabowie/?ref=br_rs

Akcję nazwali ZŁOM NA W(S)KŁAD. Dzięki dotychczasowym sygnałom od mieszkańców akcja nabrała tempa. Kolejne szopy, garaże sprzątnięte.

Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy odpowiedzieli na nasz apel lub udostępnili post. Z Wami jesteśmy coraz bliżej celu! Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się go osiągnąć! Czekamy na kolejne zamówienia naszej usługi.

OSP Grabówiec

Mówcie innym o akcji i za pośrednictwem profilu Facebook zamówcie usługę u strażaków. Dołożycie swoją cegiełkę aby pozyskali nowy sprzęt, tak wany dla ratowania życia i bezpieczeństwa ich codziennej misji niesienia pomocy.

foto OSP Grabówiec
Foto OSP Grabówiec
foto OSP Grabówiec
Foto OSP Grabówiec

Foto OSP Grabówiec