/Co z Wami ludzie?
śmieci Pułtusk

Co z Wami ludzie?

Takie pytanie zadaje Internauta, który nadesłał do naszej redakcji zdjęcie. Plac Teatralny w Pułtusku, przejście dla pieszych przy Miejskim centrum Kultury i Sztuki. Kosz na śmieci a obok, z dala rzucający się w oczy worek na śmieci biodegradowalne pełen odpadów różnych.

Wielu mieszkańców Pułtuska narzeka na forach społecznościowych, wytyka błędy samorządowcom, porównuje nasze miasto do innych miasteczek i pyta przy tym, dlaczego u nas nie jest tak ładnie? Niebawem będzie… po zakończonych remontach, jednak czy remonty wystarczą?

Takie krajobrazy, jak na załączonym obrazku, nie wpłyną na postrzeganie naszego miasta jako piękniejszego. Nie pomogą inwestycje, jeśli nie nauczymy się szanować własnego miasta i jego wizerunku.

śmieci Pułtusk
Foto: nadesłane przez Internautę
śmieci Pułtusk
Foto: nadesłane przez Internautę