/Z KRONIKI POLICYJNEJ

Z KRONIKI POLICYJNEJ

24 interwencje i 2 nietrzeźwych kierowców – to statystyka policyjna z minionego tygodnia na terenie naszego powiatu. W sumie policjanci odnotowali 779 legitymowań.

10 stycznia na terenie gm. Zatory przyjęto zgłoszenie dotyczące niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie blisko 120 zł przy zakupie przez Internet konsoli do gier. Kupujący otrzymał towar niezgodny z zamówieniem.

11 stycznia na terenie Pułtuska nieznany sprawca okradł jedną z drogerii. Dokonał kradzieży perfum na łączną kwotę 1470 zł na szkodę drogerii w Pułtusku.
Tego samego dnia nieznany sprawca umyślnie uszkodził skrzynkę oraz przerwał łącze sieci internetowo – telewizyjnej powodują straty w kwocie 1200 zł.
W gminie Obryte 51 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości 0,57 mg/l.

13 stycznia na terenie Pułtuska nieznany sprawca za pomocą ostrego narzędzia dokonał zniszczenia mienia poprzez przecięcie trzech opon oraz zarysowania pokrywy silnika pojazdu Kia, powodując straty w wysokości 1200 zł na szkodę mieszkanki Pułtuska.

14 stycznia na terenie Pułtuska policjanci zatrzymali 35 latka, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości 0,71 mg/l.

Z informacji pras. KPP Pułtusk