/CO CZEKA NAS ZA TYDZIEŃ W PUŁTUSKU?
jarmark bożonarodzeniowy

CO CZEKA NAS ZA TYDZIEŃ W PUŁTUSKU?

Po raz pierwszy w Pułtusku odbędzie się trzydniowy Jarmark Bożonarodzeniowy, podczas którego będzie można zakupić wszystko, co potrzebne na święta a przy okazji spędzić miło czas z rodziną i znajomymi podczas wydarzeń towarzyszących.

Samorząd Gminy Pułtusk zaprasza na Jarmark od 13 do 15 grudnia na rynek przed Ratuszem. Podczas Jarmarku nie zabraknie koncertów, zabaw sportowych i animacji dla dzieci. Każdy będzie mógł powiesić na choince kartkę z życzeniami, którą przygotuje na miejscu lub “zmielić” w specjalnym urządzeniu złe uczynki… W wiosce elfów nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin. Do Pułtuska, saniami przybędzie św. Mikołaj, który będzie czekał na grzeczne dzieci.

To tylko nieliczne atrakcje, które czekają od 13 grudnia na pułtuskim Rynku. My zapraszamy do studia świątecznego, gdzie każdy będzie mógł złożyć życzenia dla mieszkańców gminy lub najbliższych. Nagrane życzenia zostaną zmontowane i opublikowane na stronie Miasta Pułtusk oraz profilu Facebook. To świetna okazja, aby nagrać nowoczesną kartkę świąteczną. Nagrywamy w sobotę w godz. 16:30 – 18:00 oraz w niedzielę w godz. 13:00 – 15:00.

Jarmark zakończy się wspólnym Spotkaniem Opłatkowym dla mieszkańców powiatu i gminy Pułtusk.

Nie może Was zabraknąć w te dni w Pułtusku. Świąteczna atmosfera na pewno udzieli się każdemu.