/PÓŁMETEK ZESPOŁU SZKÓŁ Z GOLĄDKOWA

PÓŁMETEK ZESPOŁU SZKÓŁ Z GOLĄDKOWA

W miniony piątek 8 listopada 2019 na dziedzińcu zamkowym wystrzałem 3 salw armatnich rozpoczęto Półmetek uczniów Zespołu Szkół Kształcenia Rolniczego w Golądkowa. Każda salwa była dedykowana jednej z klas.

Po wystrzałach armatnich głos zabrały: dyrektor szkoły Ewa Leszczyńska, następnie wicedyrektor Anna Kwiatkowska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Jaworska- organizator przyjęcia. Uczniowie po przemówieniach udali się na Górny Krużganek na dalszą część przyjęcia.

Półmetek obchodziły trzy klasy:

  • klasa II TW I TAK (technik weterynarii i technik architektury krajobrazu)
  • klasa II TŻ I TUISEO (technik żywienia, usług gastronomicznych  oraz urządzeń i systemów energetyki odnawialnej)
  • klasa II TMRIA (technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki )

Jak opisuje organizator Ewa Jaworska:

Młodzież bawiła się wyśmienicie, na co duży wpływ miał DJ Mateo, który znakomicie dobierał repertuar muzyczny. Podczas przyjęcia goście mogli smakować staropolskiej kuchni Domu Polonii w Pułtusku a komnaty zamkowe wprowadzały niepowtarzalny nastrój.

Chciałabym również podkreślić, zaangażowanie obsługi kelnerskiej na czele z kierownikiem Jarosławem Różańskim. Dziękuję także rodzicom którzy w dniu przyjęcia włączyli się w organizację: Państwu Patrycy, Pniewscy oraz Jaworscy. Całe przyjęcie w mojej ocenie było zdecydowanie udane.

Fot. ALEKSANDRA JAWORSKA uczennica 4 KLASY Technik Weterynarii ZSCKR Goladkowo