/Wygrany pierwszy mecz Warszawy – pułtuszczanie w reprezentacji

Wygrany pierwszy mecz Warszawy – pułtuszczanie w reprezentacji

Trzech zawodników grających w IV ligowej Nadnarwiance Pułtusk możemy dziś zobaczyć podczas turnieju kwalifikacyjnego do finału XVII Mistrzostw Polski Służby Więziennej w piłce nożnej: Łukasza Zalewskiego, Piotra Bobowskiego oraz Mariusza Dziczka. Grają w reprezentacji Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie i mają już za sobą pierwszy wygrany mecz. W konfrontacji z reprezentacją bydgoskiego inspektoratu reprezentacja z Warszawy wygrała 2:1.

Drużynę z Warszawy zobaczymy jeszcze na murawie dziś o godz. 16:00 (sobota, 6 lipca) oraz w niedzielę 7 lipca o godz. 9:30. Zapraszamy do kibicowania.

Na pułtuskim stadionie od godz. 9:30 rozgrywany jest turniej kwalifikacyjny do finału XVII Mistrzostw Polski Służby Więziennej w piłce nożnej. W meczach pierwszej kolejki grały drużyny reprezentujące Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie vs Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Bydgoszczy oraz Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Białymstoku vs Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Szczecinie.

W drugiej kolejce, o godz. 16:00 zagrają Warszawa z Białymstokiem i Szczecin z Bydgoszczą. W niedzielę o godz. 9:30 rozegrana zostanie trzecia kolejka, którą rozpocznie mecz reprezentantów Inspektoratu z Warszawy z Inspektoratem ze Szczecina. Kolejka zakończy się meczem Białystok vs Bydgoszcz.

„Dwa najlepsze zespoły rozgrywanego turnieju eliminacyjnego przejdą do finału, który odbędzie się 23 sierpnia w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej. W finale spotkają się najlepsze drużyny piłkarskie z 8 inspektoratów”.

informuje ppor. Łukasz Zalewski kapitan reprezentacji warszawskiego Inspektoratu Służby Więziennej oraz kapitan IV ligowej Nadnarwianki Pułtusk

Organizatorem rozgrywanego na pułtuskiej murawie turnieju jest dyrektor Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie.

Na trybunach gościmy m.in. kierownictwo służby więziennej z Warszawy oraz trenera Reprezentacji Polskiej Służby Więziennej w piłce nożnej – Marka Rymkiewicza.

Poziom rozgrywek jest bardzo wysoki. W drużynach inspektoratów grają ligowcy – zwodnicy z zespołów III, IV ligowych oraz okręgówki – informuje Łukasz Zalewski.

Zapraszamy do kibicowania już dziś o godz. 16:00 na pułtuski stadion.