/FANTASTYCZNY DEBIUT ARTYSTYCZNEGO ZESPOŁU ESTRADOWEGO

FANTASTYCZNY DEBIUT ARTYSTYCZNEGO ZESPOŁU ESTRADOWEGO

 

Zadebiutowali w dniu dzisiejszym podczas uroczystości z okazji Dnia Inwalidy, która odbywała się w sali Kina Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku. Artystyczny Zespół Estradowy w towarzystwie Teatru Dziecięcego, Grupy Tanecznej i Klubu Piosenki z programem pt. „Moje Miasto – Moja Rzeka” zachwycił scenicznym kunsztem, licznymi talentami i prezencja na scenie.

W programie debiutującego Artystycznego Zespołu Estradowego znalazły się znane i lubiane przeboje lat 70. i 80. XX wieku. To również widowisko na ludową nutę z wykorzystaniem utworów opracowanych przez Bonifacego Kozłowskiego oraz tańców do utworów z płyty wydanej przez Stowarzyszenie „Puszcza Biała-Moja Mała Ojczyzna”.

Scenariusz, kostiumy i stylizacja – Izabela Sosnowicz-Ptak, sekcja wokalna – Stanisław Rudnicki, sekcja taneczna – Paweł Postek, pomoc logistyczna – Paulina Ostrowska, Monika Kwiatkowska, Bogusława Górecka, obsługa techniczna i dekoracje – Piotr Mroziewicz, Andrzej Chorzela. To wszystko połączone ze zdolnościami i wytrwałą pracą artystów dało efekt, który jedynie w małej części prezentuje film.

Artystyczny Zespół Estradowy powstał na początku bieżącego roku. Zapewne zaskoczą nas jeszcze nie raz podczas lokalnych wydarzeń kulturalnych, na co liczymy.

Relacja z wydarzenia kulturalnego, które 25 kwietnia odbyło się z okazji Dnia Inwalidy, zorganizowanego przez Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pułtusku oraz Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku, już niebawem.